پکیج های آهنگسازی

آموزش آهنگسازی

آموزشگاه موسیقی شباهنگ جزء معدود مراکز آموزش موسیقی در تهران است که در محیطی کاملا حرفه ای به تدریس وآموزش آهنگسازی با نرم افزار از مبتدی تا پیشرفته می پردازد.
تمامی نرم افزار هایی که امروزه در آهنگسازی به کار گرفته می شود نظیرFL Studio , Cubase , Nuendo Sonar و سایر نرم افزار های آهنگسازی در آموزشگاه موسیقی شباهنگ آموزش داده می شود.
دوره های آموزش آهنگسازی با نرم افزاردر آموزشگاه موسیقی شباهنگ به صورت کاملا حرفه ای و پایه تدریس می شود. دوره آهنگسازی با نرم افزار شامل مراحل گوناگونی می شود.هنرجویان ابتدا با مبانی و تئوری موسیقی آشنا می شوند و پس از آن در دوره های اپراتوری موسیقی شرکت می کنند.در سومین مرحله کلاس های ساخت ملودی برای هنرجویان آهنگسازی با نرم افزار برگزار می شود و بعد از آن به صورت تخصصی وارد تنظیم موسیقی,صدابرداری,کار با میدی کنترلر و در نهایت میکس و مستر موزیک می شوند.
علاوه بر آن آموزشگاه موسیقی شباهنگ با برگزاری کارگاه های موسیقی این امکان را برای هنرجویانش فراهم می کند تا پروژه های موسیقی خود را با نظارت استاد آموزشگاه به اتمام برسانند و فرایند تولید قطعه موسیقی را از ترانه تا یک قطعه کامل به طور کامل فرا گیرند.

استاد جمالی مدرس آموزش آهنگسازی با نرم افزار در آموزشگاه موسیقی شباهنگ هستند.استاد جمالی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در حوزه موسیقی از دانشگاه تهران و مقطع کارشناسی ارشددر رشته آهنگسازی از دانشگاه های هلند,آلمان و انگلستان هستند.استاد جمالی سابقه 20 سال فعالیت در حوزه موسیقی دارند و نزدیک به 9 سال است که با آموزشگاه موسیقی شباهنگ فعالیت می کنند.


آموزشگاه موسیقی شباهنگ با ابداع روش های خلاقانه به حفظ واشاعه موسیقی و فراگیری آن اقدام کرده است و از شروع فعالیت خود سعی کرده تا نگرشی فراتر از فعالیت های مرسوم سایر آموزشگاه موسیقی ایران به مبحث آموزش موسیقی داشته باشد. از دیگر دوره‌های پرطرفدار آموزشگاه موسیقی شباهنگ می‌توان به دوره تئوری موسیقی و دوره هارمونی اشاره کرد.