آواز تخصصی

آموزش آواز در آکادمی موسیقی شباهنگ در سبکهای کلاسیک، پاپ، ایرانی، راک، جاز و تلفیقی تدریس میشود. روند شرکت و برگزاری کلاسهای آواز به این صورت است که علاقمندان پس از مشاوره و انجام تست، در سبک تخصصی به اساتید مجرب آموزشگاه که خود دانش آموخته موسیقی است، معرفی میگردند و کلاس آموزش آواز شروع میگردد. از ویژگی های مثبت آموزشگاه موسیقی شباهنگ هم آموزش آواز تخصصی در سبک های متفاوت توسط اساتید خانم برای بانوان است. هردوره آواز تخصصی شامل مراحل مختلفی است که هنرجویان به مرور این دوره ها را طی خواهند کرد. مراحل کلاس آواز به ترتیب شامل سلفژ، صداسازی و تکنیک های آوازی است. در کلاسهای آواز مدرسین خانم یا آقا، با استفاده از ساز پیانو، مهارتهای لازم را به هنرجو آموزش میدهند. همچنین یکی از محاسن آموزشگاه موسیقی شباهنگ برای علاقمندان به پیگیری حرفه ای آواز، وجود شرایط استودیو است که هنرجویان میتواند به صورت فوق برنامه در آن حضور یافته و ضبط صدا انجام دهند و آواز حرفه ای را پیش بگیرند.


آموزشگاه موسیقی شباهنگ با ابداع روش های خلاقانه به حفظ واشاعه موسیقی و فراگیری آن اقدام کرده است و از شروع فعالیت خود سعی کرده تا نگرشی فراتر از فعالیت های مرسوم سایر آموزشگاه موسیقی ایران به مبحث آموزش موسیقی داشته باشد.

از دوره‌های پرطرفدار آموزشگاه موسیقی شباهنگ، می‌توان به آموزش صداسازی و تکنیک، آموزش آواز، آموزش آهنگسازی و ... اشاره کرد.