آموزش گروه نوازی

یکی از مشکلات دانش آموختگان موسیقی اینست که توانایی بالایی در نواختن ساز به صورت تکی دارند ولی در کنار سایر سازها، توانایی مناسبی از خود نشان نمیدهند. آموزشگاه موسیقی شباهنگ برای رفع این مشکل هنرجویان، اقدام به برگزاری کلاس آموزش گروه نوازی نموده است.
در واقع میتوان گفت که یکی از ویژگیهای مهم در آموزشگاه شباهنگ این است که کلاسهای ساز این آموزشگاه به دو صورت خصوصی و گروه نوازی ارائه میگردد. روند آموزشی این کلاسها به این صورت است که هنرجویان پس از کسب تسلط مناسب بر ساز در کلاس خصوصی و قبول شدن در تست آموزشگاه، وارد کلاس آموزش گروه نوازی میشود. شرکت در کلاس آموزش گروه نوازی باعث افزایش تسلط و سرعت پیشرفت هنرجویان میگردد.
در کلاس آموزش گروه نوازی، قطعات مناسب با گروه نوازی (که قطعاتی متفاوت از تک نوازیست) آموزش داده میشود و هنرجو آموزش میبیند که چگونه قطعه را بخواند، تشخیص دهد و چگونه در هماهنگی کامل با سایر سازها، ساز خد را بنوازد. همچنین بعد از طی دوره گروه نوازی، کلاسهای آمادگی برای اجرای کنسرت برگزار میگردد.گروه نوازی

گروه نوازی در واقع دوره‌ای از آموزش موسیقی بین یادگیری انفرادی ساز تا اجرای کنسرت گروهی است. در دوره گروه نوازی، هنرجویانی که پیش از این هر یک به تنهایی در زمینه نوازندگی ساز تخصصی خود به مهارت رسیده‌اند، در جوار دیگر نوازندگی به آموزش و محک خود می‌پردازند. در طول دوره گروه نوازی، هنرجویان هماهنگی با نوازندگان دیگر را آموخته، و مهارت اجرا همزمان با گوش سپردن به نوازندگی دیگران را پیدا می‌کنند. گروه نوازی یکی از مهم‌ترین دوره‌هایی است که هر هنرجوی موسیقی باید بگذراند، چرا که تنها در دوره گروه نوازی است که هر نوازنده می‌تواند سرعت و دقت مورد نیاز برای اجرای کنسرت‌ را پیدا کند. اگر شما نیز علاقمندان به موسیقی هستید و پیش از این در نوازندگی سازی به مهارت لازم رسیده‌اید، وقت آن است که با شرکت در دوره های گروه نوازی، موجب رشد بیشتر خود در زمینه موسیقی شوید. آموزشگاه موسیقی شباهنگ با برگزاری دوره های متعدد گروه نوازی برای هنرجویان موسیقی، می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. برای کسب اطلاعات درباره دوره های گروه نوازی در آموزشگاه موسیقی شباهنگ، از طریق شماره‌های درج شده در سایت با ما در تماس باشید.


کلاس گروه نوازی

اگر شما نیز از آن دسته هنرجویان موسیقی هستید که رویای حضور در کنسرت‌های بزرگ را در سر می‌پرورانید، باید قبل از هر کار در کلاس گروه نوازی شرکت کنید. چرا که کلاس های گروه نوازی پیش مقدمه‌ای برای شرکت در کنسرت محسوب می‌شوند. در کلاس گروه نوازی به شما آموزش داده می‌شود که با دیگر نوازندگان همگام و هم قدم شوید و با هم به بهترین نحو ساز بزنید. البته برای شرکت در کلاس گروه نوازی نباید عجله کنید. بهترین زمان شرکت در کلاس گروه نوازی زمانی است که شما در زمینه نواختن ساز خود به درجه مطلوبی از مهارت رسیده باشید و استاد شما، صلاحیت حضور شما در کلاس گروه نوازی را اعلام کند. معمولاً زمان شرکت در کلاس گروه نوازی زمانی است که تسلط نوازنده روی ساز خود به حد مناسبی رسیده باشد که توجه او به نوازندگی دیگران در کنار خود، مانع از تمرکز او روی نوازندگی خود نشود. آموزشگاه موسیقی شباهنگ نیز برای پیشرفت هنرجویان خود، اقدام به برگزاری کلاس گروه نوازی نموده است که شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به بخش ثبت نام آموزشگاه یا تماس تلفنی با آموزشگاه از شرایط آن باخبر شوید.


آموزشگاه موسیقی شباهنگ با ابداع روش های خلاقانه به حفظ واشاعه موسیقی و فراگیری آن اقدام کرده است و از شروع فعالیت خود سعی کرده تا نگرشی فراتر از فعالیت های مرسوم سایر آموزشگاه موسیقی ایران به مبحث آموزش موسیقی داشته باشد.


آموزش گروه نوازی
یکی از آموزش‌هایی که طرفداران زیادی دارد، مخصوصاً برای کسانی که علاقه زیادی به اجرا در کنسرت‌ها دارند، گروه نوازی است. اگر شما هم علاقه زیادی به یادگیری گروه نوازی دارید، پیشنهاد ما به شما دوره آموزش گروه نوازی آموزشگاه موسیقی شباهنگ است. این دوره توسط اساتیدی آموزش داده می‌شود که تجربه زیادی در گروه نوازی دارند.