آموزشگاه گیتار

در آموزشگاه گیتار انقلاب شباهنگ سبکهای مختلف آموزش گیتار شامل کلاسیک، پاپ، فلامنکو، جز، بلوز، راک و غیره به صورت تخصصی آموزش داده میشود. به علاوه انواع مدلهای آموزش گیتار شامل آموزش گیتار کلاسیک، آموزش گیتار آگوستیک، آموزش گیتار الکتریک و آموزش گیتار بیس در آموزشگاه گیتار خصوصی شباهنگ و توسط اساتید مجرب و حرفه ای که خود دانش آموخته رشته موسیقی هستند، تدریس میشوند.آموزش گیتار

در آموزشگاه شباهنگ سبکهای مختلف آموزش گیتار شامل کلاسیک، پاپ، فلامنکو، جز، بلوز، راک و غیره به صورت تخصصی آموزش داده میشود. به علاوه انواع مدلهای آموزش گیتار شامل آموزش گیتار کلاسیک، آموزش گیتار آکوستیک، آموزش گیتار الکتریک و آموزش گیتار بیس توسط اساتید مجرب و حرفه ای که خود دانش آموخته رشته موسیقی هستند، تدریس میشوند.


تدریس گیتار

در آموزشگاه شباهنگ تدریس گیتار در سبکهای مختلف آموزش گیتار شامل کلاسیک، پاپ، فلامنکو، جز، بلوز، راک و غیره به صورت تخصصی انجام میشود. به علاوه انواع مدلهای آموزش گیتار شامل آموزش گیتار کلاسیک، آموزش گیتار آگوستیک، آموزش گیتار الکتریک و آموزش گیتار بیس در تدریس گیتار این آموزشگاه، توسط اساتید مجرب و حرفه ای که خود دانش آموخته رشته موسیقی هستند، وجود دارد.


تدریس خصوصی گیتار

در آموزشگاه شباهنگ تدریس خصوصی گیتار در سبکهای مختلف آموزش گیتار شامل کلاسیک، پاپ، فلامنکو، جز، بلوز، راک و غیره به صورت تخصصی انجام میشود. به علاوه انواع مدلهای آموزش گیتار شامل آموزش گیتار کلاسیک، آموزش گیتار آگوستیک، آموزش گیتار الکتریک و آموزش گیتار بیس این آموزشگاه، توسط اساتید مجرب و حرفه ای که خود دانش آموخته رشته موسیقی هستند، وجود دارد. تدریس خصوصی گیتار توسط اساتید حرفه ای از محاسن این آموزشگاه است.


آموزشگاه گیتار کلاسیک

در آموزشگاه شباهنگ سبکهای مختلف آموزش گیتار شامل کلاسیک، پاپ، فلامنکو، جز، بلوز، راک و غیره به صورت تخصصی آموزش داده میشود. به علاوه انواع مدلهای آموزش گیتار شامل آموزش گیتار کلاسیک، آموزش گیتار آگوستیک، آموزش گیتار الکتریک و آموزش گیتار بیس توسط اساتید مجرب و حرفه ای که خود دانش آموخته رشته موسیقی هستند، تدریس میشوند. آموزشگاه گیتار کلاسیک به صورت حرفه ای به تدریس این رشته میپردازد و هنرجویان پس از گذارندن این دوره میتوانند به طور حرفه ای گیتار کلاسیک بنوازند.


آموزشگاه گیتار پاپ

در آموزشگاه شباهنگ سبکهای مختلف آموزش گیتار شامل کلاسیک، پاپ، فلامنکو، جز، بلوز، راک و غیره به صورت تخصصی آموزش داده میشود. به علاوه انواع مدلهای آموزش گیتار شامل آموزش گیتار کلاسیک، آموزش گیتار آگوستیک، آموزش گیتار الکتریک و آموزش گیتار بیس توسط اساتید مجرب و حرفه ای که خود دانش آموخته رشته موسیقی هستند، تدریس میشوند.آموزشگاه گیتار پاپ به صورت حرفه ای به تدریس این رشته میپردازد و هنرجویان پس از گذارندن این دوره میتوانند به طور حرفه ای گیتار پاپ بنوازند.

آموزشگاه گیتار فلامینگو

در آموزشگاه شباهنگ سبکهای مختلف آموزش گیتار شامل کلاسیک، پاپ، فلامینگو، جز، بلوز، راک و غیره به صورت تخصصی آموزش داده میشود. به علاوه انواع مدلهای آموزش گیتار شامل آموزش گیتار کلاسیک، آموزش گیتار آگوستیک، آموزش گیتار الکتریک و آموزش گیتار بیس توسط اساتید مجرب و حرفه ای که خود دانش آموخته رشته موسیقی هستند، تدریس میشوند.آموزشگاه گیتار فلامینگو به صورت حرفه ای به تدریس این رشته میپردازد و هنرجویان پس از گذارندن این دوره میتوانند به طور حرفه ای گیتار فلامینگو بنوازند.


آکادمی گیتار

آکادمی گیتار یکی از بخش‌های حرفه‌ای آموزشگاه موسیقی شباهنگ است. در آکادمی گیتار شباهنگ، اساتید مختلفی به تدریس گیتار مشغول‌اند. در آکادمی گیتار شباهنگ، آموزش حرفه‌ای گیتار برای تمام سنین انجام‌پذیر است. همچنین در آکادمی گیتار شباهنگ، دوره‌های گروه نوازی گیتار نیز برای هنرجویان مبتدی و پیشرفته برگزار می‌شود تا گیتاریست‌های جوان ما امکان سنجش خود در گروه را نیز داشته باشند. در صورتی که شما نیز یکی از علاقمندان به یادگیری حرفه‌ای گیتار در آکادمی گیتار شباهنگ که قدیمی‌ترین آموزشگاه موسیقی در مرکز تهران است هستید، می‌توانید به ما مراجعه کنید. آکادمی گیتار شباهنگ، هر روز هفته به صورت خصوصی و نیمه خصوصی به علاقمندان یادگیری این ساز خدمت‌رسانی می‌کند. همچنین در این آموزشگاه علاوه بر آکادمی گیتار تخصصی، برای دیگر سازها نیز دورهای حرفه‌ای و مبتدی برگزار می‌شود.


آموزشگاه موسیقی شباهنگ با ابداع روش های خلاقانه به حفظ واشاعه موسیقی و فراگیری آن اقدام کرده است و از شروع فعالیت خود سعی کرده تا نگرشی فراتر از فعالیت های مرسوم سایر آموزشگاه موسیقی ایران به مبحث آموزش موسیقی داشته باشد.آموزش گیتار در تهران
یکی از بهترین مراکز آموزش گیتار در تهران، آموزشگاه موسیقی شباهنگ است. قیمت کلاس گیتار در این آموزشگاه مقرون به صرفه است. آموزشگاه موسیقی شباهنگ، معروف‌ترین آکادمی گیتار در توحید است که کلاس‌های خصوصی و گروهی اجرا می‌کند. 
آموزش گیتار در جمهوری 
اگر به دنبال آموزش گیتار در جمهوری و آموزش گیتار در جمالزاده هستید، آموزشگاه موسیقی شباهنگ بهترین گزینه است. آکادمی فنی و حرفه‌ای گیتار شباهنگ، در پایان دوره کلاس گیتار به هنرجویان مدرک فنی و حرفه‌ای اهدا می‌کند.


آموزش نوازندگی گیتار
آموزش نوازندگی گیتار، از سخت‌ترین انواع آموزش ساز است و اگر به خوبی انجام نشود، هنرجویان را گیج خواهد کرد. یکی از بهترین مراکز برای آموزش گیتار، آموزشگاه موسیقی شباهنگ است. بهترین آموزشگاه آموزش گیتار در وزرا، آموزش گیتار در انقلاب و آموزش گیتار در توحید، آموزشگاه موسیقی شباهنگ است.


قیمت کلاس گیتار
تدریس گیتار در آموزشگاه موسیقی شباهنگ، شامل دو نوع خصوصی و گروهی است. تدریس خصوصی گیتار و تدریس خصوصی گیتار بیس، دو مورد از پرطرفدارترین کلاس‌های آموزشگاه موسیقی شباهنگ هستند. قیمت کلاس گیتار در این آموزشگاه بسیار مقرون به صرفه است و در انتهای دوره، مدرک فنی و حرفه‌ای گیتار به هنرجویان داده می‌شود.