• 66906334 (021)
  • 1398-08-04

دوره تخصصی آموزش کمانچه در تهران ، آموزش کمانچه ، آموزشگاه کمانچه ، آموزش کمانچه ایرانی ، آموزش کمانچه انقلاب ، آموزش کمانچه تهران

آموزش کمانچه در تهران دوره‌های آموزش کمانچه در تهران که با برترین اساتید آموزش کمانچه برگزار می‌شود، دوره های کمانچه آموزشگاه موسیقی شباهنگ است. آموزشگاه موسیقی شباهنگ، قدیمی‌ترین آموزشگاه موسیقی در مرکز تهران و محدوده انقلاب است. دوره‌های آموزش کمانچه معمولا دارای دو سطح آموزشی هستند. این دوره‌ها شامل دوره آموزش کمانچه مقدماتی و آموزش کمانچه حرفه‌ای هستند. آموزش کمانچه مقدماتی برای آشنایی با مراحل ابتدایی نوازندگی کمانچه آشنایی با مبانی موسیقی است. دوره پیشرفته‌تر آموزش کمانچه که همان دوره آموزش کمانچه حرفه‌ای است، دوره‌های آموزش کمانچه‌ایست که نوازندگی حرفه‌ای را به شما می‌آموزد. در این دوره شما تا میزان زیادی بر نوازندگی این ساز تسلط پیدا می‌کنید و می‌توانید به عضویت گروه‌های مختلف موسیقی دربیایید. برای دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه آموزش کمانچه در آموزشگاه موسیقی شباهنگ، با تلفن های تماس آموزشگاه موسیقی شباهنگ، در ارتباط باشید.

آموزشگاه موسیقی شباهنگ با سابقه و خوشنام در آموزش موسیقی

ارف کودکان

یکی از مهم ترین دوره های آموزشی موسیقیایی کودک، دوره آموزشی ارف کودکان می باشد. در دوره ارف کودکان کودکان به یادگیری اولیه موسیقی می پردازند. ضروری است که کودک حتما در دوره ارف کودکان شرکت کرده و موسیقی را حرفه ای یاد بگیرند. در آموزشگاه شباهنگ انواع آموزش ارف کودکان در حال انجام است. بهترین زمان برای ثبت نام کودک در دوره ارف کودکان، سنین ۴ الی ۵ سالگی است. در این سن کودکان توانایی یادگیری بهتری برای ارف کودکان دارند. روال معمول به این شکل است که ابتدا در چند جلسه خصوصی مبانی ارف کودکان به کودک شما آموزش داده می‌شود تا کودک علاوه بر تمرکز بیشتر بر آموزش، با مدرس خود رابطه نزدیک‌تری پیدا کند. پس از آن کودک به دوره ارف کودکان گروهی رفته و با چند کودک دیگر هم سن و سال خود به یادگیری می‌پردازد تا توانایی هماهنگی با سایرین را نیز پیدا کند. معمولاً دوره آموزش ارف کودکان حدود یک سال به طول می‌انجامد. پس از اتمام دوره ارف کودکان، کودک و خانواده وی می‌توانند برای انتخاب ساز تخصصی خود مشاوره شده، تا با استفاده از شناخت استاد دوره ارف کودکان از توانایی و مهارت کودک و علاقه خود او، ساز بعدی کودک انتخاب شود. نکته قابل ذکر در مورد کلاس‌های ارف کودکان در آموزشگاه موسیقی شباهنگ این است که این دوره نیز به اندازه تمامی دوره‌های بزرگسالان حائز اهمیت است و از این رو برای برگزاری آن از اساتید دانش آموخته موسیقی از دانشگاههای معتبر کشور استفاده می‌شود. زیرا ما عقیده داریم که دوره ارف کودکان از مهم‌ترین دوره‌هایی است که هنرجویان موسیقی خردسال باید پشت سر بگذارند.