• 66906334 (021)
  • 1398-07-23

دوره‌های آموزش تار در آموزشگاه موسیقی شباهنگ ، کلاس تار ، آموزش تار ، تدریس خصوصی تار - آموزش تار حرفه‌ای - آموزشگاه تار انقلاب - آموزشگاه تار شباهنگ

دوره‌های آموزش تار در فصل پاییز در سطوح مقدماتی تا پیشرفته ثبت نام می شود. آموزش تار مقدماتی و آموزش تار حرفه‌ای دو سطحی هستند که در دوره‌های آموزش تار در آموزشگاه موسیقی شباهنگ وجود دارد. آموزش تارمبتدی یا آموزش تار مقدماتی، ترم اول از آموزش تار است و مخصوص کسانی است که می‌خواهند به تازگی آموزش موسیقی و آموزش یک ساز را آغاز کنند. آموزش تار حرفه‌ای یا آموزش تار پیشرفته (تخصصی) مربوط به کسانی است که با اصول اولیه نوازندگی ساز آشنایی دارند و دوره‌های آموزش دف مبتدی را پشت سر گذاشته‌اند. شما می‌توانید در دوره‌های آموزش تار آموزشگاه موسیقی شباهنگ، شرکت کنید.

آموزشگاه موسیقی شباهنگ با سابقه و خوشنام در آموزش موسیقی

ارف کودکان

یکی از مهم ترین دوره های آموزشی موسیقیایی کودک، دوره آموزشی ارف کودکان می باشد. در دوره ارف کودکان کودکان به یادگیری اولیه موسیقی می پردازند. ضروری است که کودک حتما در دوره ارف کودکان شرکت کرده و موسیقی را حرفه ای یاد بگیرند. در آموزشگاه شباهنگ انواع آموزش ارف کودکان در حال انجام است. بهترین زمان برای ثبت نام کودک در دوره ارف کودکان، سنین ۴ الی ۵ سالگی است. در این سن کودکان توانایی یادگیری بهتری برای ارف کودکان دارند. روال معمول به این شکل است که ابتدا در چند جلسه خصوصی مبانی ارف کودکان به کودک شما آموزش داده می‌شود تا کودک علاوه بر تمرکز بیشتر بر آموزش، با مدرس خود رابطه نزدیک‌تری پیدا کند. پس از آن کودک به دوره ارف کودکان گروهی رفته و با چند کودک دیگر هم سن و سال خود به یادگیری می‌پردازد تا توانایی هماهنگی با سایرین را نیز پیدا کند. معمولاً دوره آموزش ارف کودکان حدود یک سال به طول می‌انجامد. پس از اتمام دوره ارف کودکان، کودک و خانواده وی می‌توانند برای انتخاب ساز تخصصی خود مشاوره شده، تا با استفاده از شناخت استاد دوره ارف کودکان از توانایی و مهارت کودک و علاقه خود او، ساز بعدی کودک انتخاب شود. نکته قابل ذکر در مورد کلاس‌های ارف کودکان در آموزشگاه موسیقی شباهنگ این است که این دوره نیز به اندازه تمامی دوره‌های بزرگسالان حائز اهمیت است و از این رو برای برگزاری آن از اساتید دانش آموخته موسیقی از دانشگاههای معتبر کشور استفاده می‌شود. زیرا ما عقیده داریم که دوره ارف کودکان از مهم‌ترین دوره‌هایی است که هنرجویان موسیقی خردسال باید پشت سر بگذارند.