• 66906334 (021)
  • 1398-07-03

آموزش سنتور انقلاب ، آموزش سنتور تهران ، بهترین دوره آموزش سنتور تهران ، تدریس خصوصی سنتور ، آموزش سنتور ایرانی ، آموزش سنتور تخصصی ، آموزش حرفه ای سنتور

یکی دیگر از محبوب ترین دوره های آموزش ساز در آموزشگاه موسیقی شباهنگ، دوره های آموزش سنتور است که در این مطلب درباره آن توضیح می‌دهیم. آموزش سنتور در آموزشگاه موسیقی شباهنگ در دوره های مبتدی و حرفه ای برگزار می شود. دوره های آموزش سنتور مقدماتی و آموزش سنتور پیشرفته از بهترین دوره های آموزش سنتور است که در آموزشگاه موسیقی شباهنگ، یعنی قدیمی ترین آموزشگاه موسیقی در مرکز تهران برگزار می شود. دوره های آموزش سنتور در آموزشگاه موسیقی شباهنگ توسط معلمان و مدرسان زن و مرد برای هنرجویان خانم و آقا برگزار می شود. یکی از مزیت های آموزشگاه موسیقی شباهنگ نسبت به سایر آموزشگاه های موسیقی، امکان استفاده و بهره گیری از نظر کارشناسان موسیقی در آموزشگاه موسیقی شباهنگ است. شما می توانید از طریق تماس تلفنی با آموزشگاه موسیقی شباهنگ و ارتباط با واحد مشاوره و ثبت نام از مشاوره رایگان کارشناسان موسیقی در خصوص دوره مورد نظر خود اطلاعات لازم را کسب نمایید.

آموزشگاه موسیقی شباهنگ با سابقه و خوشنام در آموزش موسیقی

ارف کودکان

یکی از مهم ترین دوره های آموزشی موسیقیایی کودک، دوره آموزشی ارف کودکان می باشد. در دوره ارف کودکان کودکان به یادگیری اولیه موسیقی می پردازند. ضروری است که کودک حتما در دوره ارف کودکان شرکت کرده و موسیقی را حرفه ای یاد بگیرند. در آموزشگاه شباهنگ انواع آموزش ارف کودکان در حال انجام است. بهترین زمان برای ثبت نام کودک در دوره ارف کودکان، سنین ۴ الی ۵ سالگی است. در این سن کودکان توانایی یادگیری بهتری برای ارف کودکان دارند. روال معمول به این شکل است که ابتدا در چند جلسه خصوصی مبانی ارف کودکان به کودک شما آموزش داده می‌شود تا کودک علاوه بر تمرکز بیشتر بر آموزش، با مدرس خود رابطه نزدیک‌تری پیدا کند. پس از آن کودک به دوره ارف کودکان گروهی رفته و با چند کودک دیگر هم سن و سال خود به یادگیری می‌پردازد تا توانایی هماهنگی با سایرین را نیز پیدا کند. معمولاً دوره آموزش ارف کودکان حدود یک سال به طول می‌انجامد. پس از اتمام دوره ارف کودکان، کودک و خانواده وی می‌توانند برای انتخاب ساز تخصصی خود مشاوره شده، تا با استفاده از شناخت استاد دوره ارف کودکان از توانایی و مهارت کودک و علاقه خود او، ساز بعدی کودک انتخاب شود. نکته قابل ذکر در مورد کلاس‌های ارف کودکان در آموزشگاه موسیقی شباهنگ این است که این دوره نیز به اندازه تمامی دوره‌های بزرگسالان حائز اهمیت است و از این رو برای برگزاری آن از اساتید دانش آموخته موسیقی از دانشگاههای معتبر کشور استفاده می‌شود. زیرا ما عقیده داریم که دوره ارف کودکان از مهم‌ترین دوره‌هایی است که هنرجویان موسیقی خردسال باید پشت سر بگذارند.