• 66906334 (021)
  • 1398-07-20

شروع ثبت نام در دوره های آموزش پیانو، آموزش پیانو تهران ، تدریس خصوصی پیانو ، آموزشگاه پیانو ، کلاس پیانو ، بهترین دوره آموزش پیانو ، آموزش پیانو خصوصی

یکی دیگر از دوره های آموزشی محبوب و پرطرفدار در آموزشگاه موسیقی شباهنگ، به دوره های آموزش پیانو مربوط می شود. می توان گفت پیانو مهم ترین ساز جهانی است که در گروه سازهای کلاویه ای یا کلیددار جای می گیرد. ساز پیانو به دلیل وجود چکش هایی که به سیم های داخل پیانو ضربه وارد می کنند، در گروه سازهای زهی- کوبشی قرار می گیرد. در کشور عزیز ما ایران، دوره های مختلف آموزش پیانو ، آموزش کیبورد، آموزش ارگ و ... در آموزشگاه های موسیقی و آکادمی های موسیقی برگزار می شود. آموزشگاه موسیقی شباهنگ به عنوان قدیمی ترین و بهترین آموزشگاه موسیقی در محدوده میدان انقلاب شهر تهران دوره های آموزش پیانو را در دو سطح آموزش پیانو مقدماتی و آموزش پیانو پیشرفته برگزار می شود. آموزشگاه موسیقی شباهنگ با توجه به درخواست هنرجویان دوره های آموزش پیانو، این دوره ها را با حضور اساتید خانم و آقا برگزار میکند تا هنرجویان با اختیار خویش حضور در کلاس هر یک از اساتید آموزش پیانو را انتخاب نمایند. می توان گفت دوره های اموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی شباهنگ از بهترین دوره های اموزش پیانو در شهر تهران است. برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره های آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی شباهنگ، همین حالا با کارشناسان موسیقی ما تماس حاصل فرمایید.

آموزشگاه موسیقی شباهنگ با سابقه و خوشنام در آموزش موسیقی

ارف کودکان

یکی از مهم ترین دوره های آموزشی موسیقیایی کودک، دوره آموزشی ارف کودکان می باشد. در دوره ارف کودکان کودکان به یادگیری اولیه موسیقی می پردازند. ضروری است که کودک حتما در دوره ارف کودکان شرکت کرده و موسیقی را حرفه ای یاد بگیرند. در آموزشگاه شباهنگ انواع آموزش ارف کودکان در حال انجام است. بهترین زمان برای ثبت نام کودک در دوره ارف کودکان، سنین ۴ الی ۵ سالگی است. در این سن کودکان توانایی یادگیری بهتری برای ارف کودکان دارند. روال معمول به این شکل است که ابتدا در چند جلسه خصوصی مبانی ارف کودکان به کودک شما آموزش داده می‌شود تا کودک علاوه بر تمرکز بیشتر بر آموزش، با مدرس خود رابطه نزدیک‌تری پیدا کند. پس از آن کودک به دوره ارف کودکان گروهی رفته و با چند کودک دیگر هم سن و سال خود به یادگیری می‌پردازد تا توانایی هماهنگی با سایرین را نیز پیدا کند. معمولاً دوره آموزش ارف کودکان حدود یک سال به طول می‌انجامد. پس از اتمام دوره ارف کودکان، کودک و خانواده وی می‌توانند برای انتخاب ساز تخصصی خود مشاوره شده، تا با استفاده از شناخت استاد دوره ارف کودکان از توانایی و مهارت کودک و علاقه خود او، ساز بعدی کودک انتخاب شود. نکته قابل ذکر در مورد کلاس‌های ارف کودکان در آموزشگاه موسیقی شباهنگ این است که این دوره نیز به اندازه تمامی دوره‌های بزرگسالان حائز اهمیت است و از این رو برای برگزاری آن از اساتید دانش آموخته موسیقی از دانشگاههای معتبر کشور استفاده می‌شود. زیرا ما عقیده داریم که دوره ارف کودکان از مهم‌ترین دوره‌هایی است که هنرجویان موسیقی خردسال باید پشت سر بگذارند.