• 66906334 (021)
  • 1398-05-27

برگزاری دوره های آموزش گیتار در آموزشگاه موسیقی شباهنگ، آموزشگاه گیتار ، آموزش گیتار انقلاب ، آموزش گیتار حرفه ای ، آموزش گیتار مقدماتی ، آموزش گیتار تهران ، بهترین دوره آموزش گیتار

آموزشگاه موسیقی شباهنگ دوره های تخصصی آموزش گیتار را در سبک های مختلف برگزار می کند. می توان گفت گیتار محبوب ترین ساز زهی است که در سراسر دنیا شناخته شده است. بیشترین کاربرد گیتار در سبک موسیقی پاپ است ولی درسبک هایی مانند فلامنکو، کلاسیک و الکتریک نیز طرفداران بسیاری دارد و قابلیت های درخشان این ساز انسان را به حیرت وا می دارد. دوره های مختلف آموزش گیتار در آموزشگاه موسیقی شباهنگ که تخصصی ترین دوره های آموزش گیتار را در محدوده میدان انقلاب برگزار می کند، در سطوح مختلف آموزشی برگزار می شود. آموزش گیتار الکتریک، آموزش گیتار پاپ ، آموزش گیتار کلاسیک ، آموزش گیتار فلامنکو بخشی از دوره های آموزش گیتار آموزشگاه موسیقی شباهنگ هستند که از مبتدی تا حرفه ای برگزار می شوند و در رده های سنی مختلف هنرجو می پذیرند. شما می توانید با شرکت در دوره های آموزش گیتار آموزشگتاه موسیقی شباهنگ و گذراندن دوره های مقدماتی و پیشرفته، در دوره های گروه نوازی موسیقی جهانی در آموزشگاه موسیقی شباهنگ شرکت کنید و مهارت های نوازندگی خود درگ یتار را به صورت چشمگیری بهبود ببخشید.

آموزشگاه موسیقی شباهنگ با سابقه و خوشنام در آموزش موسیقی

ارف کودکان

یکی از مهم ترین دوره های آموزشی موسیقیایی کودک، دوره آموزشی ارف کودکان می باشد. در دوره ارف کودکان کودکان به یادگیری اولیه موسیقی می پردازند. ضروری است که کودک حتما در دوره ارف کودکان شرکت کرده و موسیقی را حرفه ای یاد بگیرند. در آموزشگاه شباهنگ انواع آموزش ارف کودکان در حال انجام است. بهترین زمان برای ثبت نام کودک در دوره ارف کودکان، سنین ۴ الی ۵ سالگی است. در این سن کودکان توانایی یادگیری بهتری برای ارف کودکان دارند. روال معمول به این شکل است که ابتدا در چند جلسه خصوصی مبانی ارف کودکان به کودک شما آموزش داده می‌شود تا کودک علاوه بر تمرکز بیشتر بر آموزش، با مدرس خود رابطه نزدیک‌تری پیدا کند. پس از آن کودک به دوره ارف کودکان گروهی رفته و با چند کودک دیگر هم سن و سال خود به یادگیری می‌پردازد تا توانایی هماهنگی با سایرین را نیز پیدا کند. معمولاً دوره آموزش ارف کودکان حدود یک سال به طول می‌انجامد. پس از اتمام دوره ارف کودکان، کودک و خانواده وی می‌توانند برای انتخاب ساز تخصصی خود مشاوره شده، تا با استفاده از شناخت استاد دوره ارف کودکان از توانایی و مهارت کودک و علاقه خود او، ساز بعدی کودک انتخاب شود. نکته قابل ذکر در مورد کلاس‌های ارف کودکان در آموزشگاه موسیقی شباهنگ این است که این دوره نیز به اندازه تمامی دوره‌های بزرگسالان حائز اهمیت است و از این رو برای برگزاری آن از اساتید دانش آموخته موسیقی از دانشگاههای معتبر کشور استفاده می‌شود. زیرا ما عقیده داریم که دوره ارف کودکان از مهم‌ترین دوره‌هایی است که هنرجویان موسیقی خردسال باید پشت سر بگذارند.